Promocje

Skarpety BRUBECK Snow Force Light męskie BSN002

1854 dostępnych

Obniżka!
cena: 41,99 zł

37,13 zł

Poleć ten produkt znajomym:

Skarpety męskie SNOW FORCE LIGHT o długości do kolan (podkolanówki) zostały wykonane z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. W warstwie zewnętrznej zastosowano wełnę z owiec merynosów. Wełna ta charakteryzuje się wysoką termoizolacyjnością, dzięki czemu dobrze chroni przed utratą ciepła, także w bardzo niskich temperaturach. Potrafi wchłonąć wilgoć odpowiadającą 1/3 jej własnej masy, nie sprawiając wrażenia mokrej w dotyku. Wełna merynosów nie „gryzie" i nie powoduje uczuleń, jest miękka i przyjemna w dotyku. Wewnętrzna warstwa poliamidowo-polipropylenowa szybko odprowadza wilgoć od skóry, co sprawia, że stopa pozostaje sucha, nawet podczas długiej i męczącej wędrówki. Zastosowane w przędzy polipropylenowej jony srebra mają właściwości antybakteryjne - hamują rozwój bakterii. Zapewnia to długotrwały komfort użytkowania oraz ogranicza powstawanie brzydkich zapachów. 

Cechy produktu:

  1. Wewnętrzne wykończenie FROTTE WOOL w okolicy palców, na spodzie stopy oraz pięcie zapewnia skuteczną ochronę przed zimnem w tych częściach stopy, które są szczególnie narażone na wyziębienie.
  2. Strefy frotte z przodu i tyłu łydki zapewniają dodatkowy komfort cieplny. 
  3. Elastyczny ściągacz zabezpiecza przed zsuwaniem się skarpety z łydki, nie ograniczając jednocześnie krążenia krwi. 
  4. Dodatkowe wzmocnienia w postaci bezuciskowych ściągaczy MIDDLE ZONE w środkowej części śródstopia oraz nad kostkązapobiegają przesuwaniu się skarpety na stopie. 
  5. Wzmocnienia w okolicach kostki chronią przed urazami i otarciami. 
  6. Pięta w kształcie Y zapewnia idealne dopasowanie do stopy. 
  7. Wzdłuż łydki skarpety posiadają specjalne kanały wentylacyjne VENTILATION CHANNEL ułatwiający cyrkulację powietrza i wspomagający odprowadzanie wilgoci. 
  8. Cieńsza dzianina w części śródstopia za palcami, na podbiciu oraz na łydce zapewnia optymalną wentylację. 
  9. Płaski szew w palcach ogranicza ryzyko otarć. 
  10. Konstrukcja anatomiczna skarpet uwzględnia różnice w budowie stopy prawej i lewej. Skarpety polecane do sportów zimowych do niskich temperatur.

Skład: 61% wełna, 22% poliamid, 13% polipropylen z jonami srebra, 2% polipropylen, 2% elastan