Promocje

W dzisiejszych czasach społeczeństwo posiada dużą świadomość dotyczącą tego, jak ważny jest ruch w naszym życiu. Jakich pozytywów dostarcza ten aktywny sposób spędzania wolnego czasu? Całkiem sporo. Co więcej,korzystamy nie tylko my, a również środowisko.
Złodzieje każdego roku przywłaszczają tysiące cudzych rowerów. Przypięte do latarni najtańszą linką z supermarketu czy pozostawione pod sklepem, często w ogóle niezabezpieczone. Niestety, przeciętny właściciel nie zdaje sobie sprawy, że zapięcie za 20zł można przeciąć w kilka minut zwykłymi nożycami, a osób chętnych przygarnąć nowiutki rower również nie brakuje. To nic trudnego, więc chwila nieuwagi wystarczy, by stracić dwukołowy nabytek.
Nie ulega wątpliwości, że pompka jest jednym z akcesoriów, które warto mieć zawsze w plecaku. Każdy rowerzysta wskaże ją jako jedno z najważniejszych narzędzi podczas wycieczki. Prawdą jest, że doświadczając nie do końca przyjemnego zrządzenia losu w postaci „flaka”, poczciwa pompka wybawia nas przed wracaniem do domu pieszo.